Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Japoniška architektūra – subtilumas milimetro tikslumu

„Reikia architekto“: Japoniška architektūra – subtilumas milimetro tikslumu

Japonų architektūra visuomet yra pasaulio architektūrinės bendruomenės dėmesio centrinėje zonoje. Savo kokybe, idėjų stiprumu Japonijos šiuolaikinė architektūra pelnė neabejotiną reputaciją. Tai liudija kad ir tas faktas, jog tik JAV turi daugiau nei Japonija prestižinės architektūrinės Pritzkerio premijos laureatų.
Neseniai Kaune vykusiame Kauno architektūros festivalyje vyko jau tradiciniu tampantis renginys „Rytai-Rytai”. Jo metu Lietuvoje viešėjo solidi Japonijos architektų ir studentų delegacija, pristatyta Lietuvos ir Japonijos architektų paroda, vyko forumas, studentų kūrybinės dirbtuvės.
Ar yra kas nors bendra tarp Lietuvos ir Japonijos architektų? Kokios temos, problemos domina abiejų šalių profesionalus? Apie Japonijos architektūros istoriją ir jos tęstinumą, šiandienos aktualijas ir savitumą laidoje kalbėsimės su Japonijos architektų delegacijos Lietuvoje vadovu architektu George Kunihiro.

Laidos klausykite 2022 m. spalio 17d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal