Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Į tvarų miestą po vieną nenueisi

Foto: Karolis Mankauskas

Tam, kad taptų tvarus, miestas turi keistis iš esmės, skirtingose srityse vienu metu. Tai nereiškia, kad reikia pulti griauti tai, kas yra. Atvirkščiai. Reikia tik, matant visumą, kuo sumaniau panaudoti jau turimus resursus – gatves, pastatus, viešąsias erdves, ekonomines struktūras, bendruomenes, žinių centrus. Svarbiausia – bendras susitarimas tarp politikų, verslo ir gyventojų, kad visi nori ir stengsis dėl to paties: sveiko, patogaus,  visiems svetingo miesto. Tą susitarimą įvardinti, jo laikytis ir nemesti pakeliui, einant lėtais žingsneliais – ir yra vienas didžiausių iššūkių, sako architektas, urbanistas iš Belgijos Johan Van Reeth. 

 

Laidos klausykite 2019 m. sausio 10d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal