Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Architektūra pasaulį keičia ne pastatais

Architektūros kūrinys – pastatas, viešoji erdvė – statomas dažniausiai ne vieniems metams ir išlieka ilgam, nors gimsta jis iš labai dinamiško aplinkybių katilo: konkrečiai tuo momentu susiklosčiusio interesų jėgų balanso, vertybių, naujovių ir tradicijų. Kad miesto vystymasis būtų užkeltas ant teisingų bėgių ir nuo jų nenuvažiuotų, reikia daug sutelktų pastangų ir tikėjimo tais pačiais tikslais. Kaip tai įmanoma, kai mieste veikia ir verslas, kurio interesas – pelnas, ir visuomenė, kuri nori kuo kokybiškesnės, sveikesnės aplinkos, ir miesto valdžia, kurios darbas – užtikrinti visų interesų balansą?  Ar architektūra atspindi, ar ir pati formuoja tam tikras vertybes ir gyvenimo būdą? Apie tai laidoje kalbėsimės su architektūros tyrėju iš Prancūzijos Valery Didelon.

 

Laidos klausykite 2019 m. spalio 31d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal