Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Architektūra, kurianti visuomenę

„Reikia architekto“: Architektūra, kurianti visuomenę

Radijo pokalbis su Triin Ojari, Mies van der Rohe apdovanojimo komisijos nare, Estijos architektūros muziejaus direktore.

Po trijų metų pauzės išrinkti ir paskelbti svarbiausio architektūrinio prizo Europoje nugalėtojai. Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimas – Mies van der Rohe prizas – įteikiamas už išskirtinę architektūros kokybę. Šiemet Grand Prix skirtas Airijos architektūros biurui Grafton architects už jų suprojektuotą Kingstono universiteto edukacinį pastatą Town Hall Londone. Jaunojo architekto prizą laimėjo ispanų kolektyvas Lacol, sukūręs kooperatyvinį daugiabutį La Borda. Iš konkursui pateiktų daugiau nei 500 darbų iš visos Europos vertinimo komisija atrinko 40 geriausių, kurie bus eksponuojami parodoje, o iš šių penki finalistai varžėsi dėl laurų.
Apie geriausią naują Europos architektūrą, jos artimiausias tendencijas šioje laidoje kalbėsimės su Mies van der Roe apdovanojimo tarptautinės vertinimo komisijos nare, Estijos architektūros muziejaus direktore Triin Ojari.

Laidos klausykite 2022 m. gegužės 2d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal