Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“. Architektai padeda Ukrainai: Lenkija

„Reikia architekto“. Architektai padeda Ukrainai: Lenkija

Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, pastarosios kaimynė Lenkija tapo ta valstybė, kuriai kol kas teko bene sunkiausia našta: į ją plūstelėjo didžiausi pabėgėlių srautai, pro ją nusidriekė logistikos koridoriai. Be oficialių valstybės iniciatyvų, ukrainiečiams be galo daug padeda patys lenkai: apgyvendina, pamaitina, aprengia, įdarbina, padeda pabėgėlių stovyklose, siunčia ir veža į Ukrainą reikalingus daiktus ir taip toliau. O kaip Ukrainai gali padėti ir padeda Lenkijos architektai? Kaip tą pagalbą galėtume padidinti bendromis pastangomis? Apie tai laidoje pasikalbėsime su Lenkijos architektų rūmų nariu, kuris taip pat yra ir Europos architektų tarybos narys, architektu Borisu Čarakčevu.

Laidos klausykite 2022 m. kovo 21d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal