Lietuvos architektų sąjunga

„Reikia architekto“: Albanija – architektūriniai eksperimentai ir pamokos Lietuvai

Kitame Europos gale, toli nuo Lietuvos esanti nedidelė šalis Albanija, atrodo, negali turėti daug bendro su mūsų aktualijomis. Vis dėlto paskutinio pusės amžiaus istorija ir politiniai sprendimai lėmė ekonominius, kultūrinius ir miestų aplinkos pokyčius, kurie atrodo it patirštinta Lietuvos situacijos kopija. Kokias pamokas galime išmokti iš pastarųjų kelių dešimtmečių Albanijos architektūros istorijos? Kaip architektūra gali tapti labai sėkmingu politinės ir kartu šalies reklamos įrankiu? Kokie pavojai tame slypi? Apie tai laidoje kalbėsimės su architektu, POLIS universiteto Tiranoje dėstytoju Saimir‘u Kristo, kuris yra ir spalio mėnesio pabaigoje vyksiančių Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimų „Žvilgsnis į save“ tarptautinės žiuri narys.

 

Laidos klausykite 2018 m. spalio 4d. 14:35. Pilno pokalbio vaizdo įrašo ieškokite archyve: http://www.ziniuradijas.lt/laidos/reikia-architekto

Apie radijo laidą „Reikia architekto”

Lietuvos architektų sąjungos laidoje „Reikia architekto“ kas antrą ketvirtadienį – pokalbiai apie šiuolaikinę architektūrą.

Kokiuose namuose ir miestuose norime gyventi? Kas svarbiau: kaina, patogumas ar grožis? Kas reikšmingiau – paminklas galingajam ar erdvė visiems? Kas gražiau – senoviniai mūrai ar stikliniai bokštai?

Laidos autorė ir vedėja Rūta Leitanaitė

Laida transliuojama kas antrą ketvirtadienį 14.35 nuo 2013 m. liepos mėn.

Ankstesnių laidų įrašus, taip pat pilnas pokalbių versijas video formatu galima rasti „Žinių radijo” laidų archyve.

Laidos Facebook paskyra

Laidą remia:

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal