Lietuvos architektų sąjunga

Kviečiame: architektų kūrybinės dirbtuvės Ukrainai

Kviečiame: architektų kūrybinės dirbtuvės Ukrainai

Registruokites dabar!

Internetinis seminaras. Tarpvalstybinių tinklų kūrimas

Architektai: Architektų seminaras: praktika, platformos, projektai

Maloniai kviečiame į internetinį seminarą, skirtą skatinti bendradarbiavimą ir Europos, Ukrainos ir pasaulio architektų bendruomenių tinklaveiką. Jame daugiausia dėmesio bus skiriama bendradarbiavimo platformoms, vienijančiai #NewEuropeanBauhaus judėjimo jėgai ir atviram konkursui „Ateities mokykla Ukrainai“ – pirmajai naujojo NEB LAB iniciatyvai „Viešoji infrastruktūra Ukrainai“.

Pagrindinis internetinių dirbtuvių tikslas – ne tik užmegzti ryšius, bet ir suburti Ukrainos ir pasaulio architektus prasmingam ir veiksmingam bendradarbiavimui.

Karas Ukrainoje padarė milžinišką žalą ne tik kasdieniam gyvenimui, bet ir švietimo sektoriui. Daugelis mokyklų buvo apgadintos arba sugriautos, todėl Ukrainos vaikai neturi galimybės mokytis. Konkursu „Ateities mokykla Ukrainai“ siekiama pateikti paruoštą ir nemokamai naudojamą pritaikomąjį techninį projektą, skirtą naujoms mokykloms statyti visoje šalyje, kad Ukrainos vaikams švietimas vėl taptų prieinamas, o švietimo infrastruktūra būtų pertvarkoma į tvaresnę ir įtraukesnę.

Džiaugiamės galėdami pristatyti savo garbingus pranešėjus ir kviečiame dalyvauti. Registruokitės ir prisijunkite prie mūsų kuriant architektūros ateitį!

 • Data: balandžio 26 d., 11.30 val. Vilniaus/Kijevo laiku
 • Būtina registracija, prašome užpildyti formą čia
 • Vieta: internetu per „Zoom“, pagal nuorodą. Susitikimo ID: 885 5067 9869; slaptažodis: 225657
 • Kalbos: anglų su vertimu į ukrainiečių

Pranešėjai:

 • Rūta Leitanaitė, Lietuvos architektų sąjungos valdybos narė, Naujojo Europos Bauhauzo laboratorijos „Viešoji infrastruktūra Ukrainai“ iniciatorė ir konkurso „Ateities mokykla Ukrainai“ koordinatorė.
 • Daniel Fügenshuh, architektas, ADC ekspertas, ARCHE-E architektūrinių konkursų ES ir bendradarbiavimo tarp ES architektų platforma.
 • Martin Duplantier, architektas ir urbanistas, „Martin Duplantier Architectes“ generalinis direktorius (Paryžius, Bordo, Lvovas), Prancūzijos AMO architektūros asociacijos garbės prezidentas, AMO fondo ir ARCH4UA įkūrėjas.
 • Ruth Shagemann, Europos architektų tarybos pirmininkė.

Seminaro programa:

 • Ruta Leitanaitė pristatys Naujojo Europos Bauhauso iniciatyvą, kurioje – NEB LAB „Viešoji infrastruktūra Ukrainai“ ir tarptautinis konkursas „Ateities mokykla Ukrainai“.
 • Danielis Fügenshuh pristatys ARCHE-E platformą, skirtą ES architektų bendradarbiavimui.
 • Martin Duplantier pristatys Ukrainos architektams skirtą Europos dimensiją, pristatydamas Prancūzijos AMO platformą, skirtą pagreitinti sąveiką ir pagerinti architektūrinius projektus.
 • Ruth Shagemann kalbės apie tinklų kūrimo svarbą: Ukrainos ir Europos architektūros specialistų bendri projektai ir ACE parama Ukrainos atstatymo pastangoms.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal