Lietuvos architektų sąjunga

Ateities mokykla Ukrainai

Ateities mokykla Ukrainai

Spaudos konferencijos įrašas

„Ateities mokykla Ukrainai“: Ukrainos Atkūrimo agentūra ir Lietuvos CPVA kartu su Lietuvos architektų sąjunga tęsia projektą, kurio tikslas – sukurti adaptyvų mokyklos dizainą Ukrainai.

Projekto tikslas – atkurti geresnę švietimo infrastruktūrą ir palengvinti finansavimą.

Netrukus bus paskelbtas tarptautinis architektūrinis konkursas, kurio metu mokyklų projektams bus skirtas 300 000 eurų prizas. Laimėjęs projektas bus nemokamas Ukrainos bendruomenėms, pritaikomas jų poreikiams ir parengtas iki metų pabaigos.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo ir humanitarinės pagalbos fondo.

Detalesnė informacija – jau vasario mėnesį CPVA tinklalapyje

Konkurso techninę užduotį rengia Ukrainos ir Lietuvos švietimo ir architektūros ekspertai. Vertinimo komisiją sudaro pasaulyje pripažinti architektai, taip pat Mustafa Nayyem, Ukrainos Atkūrimo agentūros vadovas, ir Anna Novosad, viena iš labdaros organizacijos „SavED“, kuri atkuria Ukrainos mokyklas po Rusijos invazijos į Ukrainą padarinių, įkūrėjų.

Architektų komandose, dalyvaujančiose konkurse, turi būti bent vienas narys, turintis licenciją Ukrainoje, ir vienas iš užsienio. Bendradarbiaujame su ARCH-E, kad padėtume suformuoti šias tarptautines komandas.

Bendradarbiaudami su Ukrainos švietimo ir mokslo ministerija, siekiame sukurti modernias, įtraukias, karui atsparias mokyklas. Dėkojame Lietuvos Vyriausybei ir žmonėms už praktišką ir tvarų požiūrį į paramą Ukrainos atstatymui.

Jūsų dėmesiui – projekto „Ateities mokykla Ukrainai“ konferencijos, vykusios sausio 24 d. Kijeve, vaizdo įrašas.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal