Lietuvos architektų sąjunga

Žurnalo „Project Baltia“ pristatymas ir konferencija

Sankt Peterburgas ir Vilnius ateities šviesoje

Kovo 8 dieną dvi architektės – Jana Golubeva iš Sankt Peterburgo ir Gilma Teodora Gylytė iš Vilniaus dalinsis architektūros ateities ir savo miestų vystymosi vizijomis. Renginį Lietuvos architektų sąjungoje organizuoja žurnalas „Project Baltia“, remia apšvietimo kompanija SAROS.  

 

 

Trisdešimtasis „Project Baltia“  žurnalo numeris skirtas ateities temai. Trokštamus ir realistinius dviejų miestų – Sankt Peterburgo ir Vilniaus – ateities scenarijus organizatoriai pakvietė dvi architektes – Janą Golubevą iš „MLA+“ Sankt Peterburgo biuro ir Gilmą Teodorą Gylytę iš “DO architects”, kurių darbai taip pat publikuojami naujausiame „Project Baltia“ numeryje. Jana ir Gilma pristatys įžvalgas, kaip Sankt Peterburge ir Vilniuje praeitis transformuojasi į ateitį, su kokiais urbanistiniais iššūkiais susiduria šie miestai ir pasidalins pokyčių pavyzdžiais iš „MLA+“ ir „DO Architects“ praktikos.

Renginį moderuos ir naujausią žurnalo numerį pristatys Vladimiras Frolovas, „Project Baltia“ vyriausiasis redaktorius. Liutauras Nekrošius, žurnalo redakcinės kolegijos narys, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dekanas, papasakos apie Lietuvos indėlį šiame numeryje.

 

Renginys vyks:

Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje, kovo 8 d. 19 val.

Renginio partneris: Lietuvos architektų sąjunga

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal