Lietuvos architektų sąjunga

Vyriausybės kultūros ir meno premija – Gintarui Balčyčiui

Už nuopelnus Lietuvos Respublikos kultūrai ir menui Vyriausybės kultūros ir meno premija skirta Lietuvos architektų sąjungos nariui Gintarui Balčyčiui.

Gintaras Balčytis – Lietuvos architektų sąjungos narys nuo 1989 metų. Šalia profesinės veiklos architektų biure „Dviejų grupė“, jis yra aktyvus visuomenininkas ir pedagogas – Kauno architektų ir urbanistų tarybos, Lietuvos architektų rūmų, Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos Respublikos valstybinės paveldo komisijos narys, Kauno architektūros festivalio KAFe2016 organizatorius, parodos “Kauno tarpukario architektūra ir interjerai” sudarytojas ir kuratorius. Savo patirtį architektas perduoda jaunajai kartai – G. Balčytis yra Kauno technologijos universiteto Architektūros ir kraštotvarkos katedros docentas.

Iki šiol Gintaro Balčyčio kūrybinė veikla įvertinta Lietuvos architektų sąjungos Garbės ženklu, Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos apdovanojimu už laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija ir kitais apdovanojimais.

Sveikiname ir linkime tolesnės sėkmės!

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal