Lietuvos architektų sąjunga

VTD sveikina geriausius Lietuvos architektus: „1/5 metro arčiau turizmo“

Valstybinis turizmo departamentas nuoširdžiai sveikina Lietuvos architektus, kurių geriausi per pastaruosius dvejus metus sukurti darbai buvo apdovanoti skulptūrėlėmis „1/5 metro“ lapkričio 7 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vykusiame svarbiausiame Lietuvos architektūros renginyje – parodoje „Žvilgsnis į save 2010-2012“.

„Ypatingai džiugu, kad tarp tarptautinės komisijos išrinktų laureatų – architektai, sukūrę unikalius ir atraktyvius vietinio turizmo objektus. Pavyzdžiui, apdovanotąjį “Šarūno Kiaunės projektavimo studijos” architektų Zaraso ežero apžvalgos taką šią vasarą buvome įtraukę į Didžiojo Žygio po Baltijos šalis maršrutą. Ir jis tapo vienu lankomiausių latvių, estų ir pačių lietuvių turistų iš 30 viso Pabaltijo turistinių objektų! Štai kodėl po įvykusių apdovanojimų tikėčiausi, kad architektūra ir turizmas ir toliau žengs kartu platesniais nei 1/5 metro žingsniais į priekį, o Lietuvos ir užsienio turistai nuo to tik laimės“, – džiaugiasi VTD direktorė R. Balnienė.

Sveikinimus ji siunčia ir apdovanojimą pelniusiems “Andrė Baldi” ir “Aketuri architektai” architektams už rekreacinį kompleksą “Svencelė” – jėgos aitvarų bazę prie Kuršių Marių.

R. Balnienė atkreipia dėmesį, kad iš  beveik 200 projektų į apdovanojimus pretendavo bei padėkas gavo ir „L&G projektai“ architektai, suprojektavę Poezijos parką Marijampolėje , ir „Hackel-Kaape architekten Hamburg-Vilnius“ architektai – „Pirklių klubo“, šiuo metu laikomo prestižiškiausia konferencinio turizmo erdve, autoriai. Beje, „Archinovos“ atstovų, kuriems taip pat buvo įteikta padėka, projektui – dvaro malūno muziejui Liubave – šiemet buvo skirtas ir Europos Sąjungos kultūros paveldo prizas.

 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal