Lietuvos architektų sąjunga

LMKA premija 2017

Kviečiame teikti kandidatus Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijai gauti.

 

Lietuvos meno kūrėjų asociacija skelbia priimanti siūlymus savo kasmetinei premijai, kuri skiriama Lietuvos menininkams už išskirtinius profesionalaus meno kūrinius, paskelbtus per pastaruosius dvejus metus. Premijos kandidatus iki gruodžio 1 d. gali siūlyti Lietuvos meno kūrėjų organizacijos, universitetai, kultūros ir meno institucijos bei patys autoriai. Premijos kandidatus svarsto ir iki gruodžio 15 d. sprendimą dėl laureato vardo suteikimo ir prizo skyrimo priima Asociacijos taryba. Ši premija tam pačiam menininkui antrąsyk neskiriama.

2012 metų Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premija paskirta architektams Gintautui Vieversiui, Andriui Byčenkovui, Tomui Eidukevičiui, Redai Marcinkevičienei ir Algirdui Marcinkevičiui už bendrą darbą – „POEZIJOS“ parko kompleksinį teritorijos sutvarkymą Marijampolėje.

 
Kviečiame iki š.m. lapkričio 20 d. el. paštu rita@architektusajunga.lt ir info@architektusajunga.lt siūlyti kandidatus. Siūlyme prašome nurodyti architekto/ų kūrinį (paskelbtą per pastaruosius 2 metus) ir jo autorių/us.
Iš susidariusio sąrašo vieną kandidatą atrinks LAS Taryba.
 
Lietuvos architektų sąjunga yra Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal