Lietuvos architektų sąjunga

Įkurtas Lietuvos Architektūros centras

2008 m. gruodžio 23 d. Lietuvos architektų sąjunga įkūrė Architektūros centrą.


Lietuvos architektūros politikos kryptyse numatytas Architektūros centras (AC) – tai kūrybinių industrijų parkas, funkcionuojantis kaip viešoji įstaiga. Kūrybinių industrijų parkų iniciatyvas remianti Europos Sąjunga 2009 metus paskelbė Kūrybiškumo ir Naujovių metais.  Kūrybinių industrijų parko statusas padės AC sklandžiau integruotis į ES analogiškų organizacijų tinklą.
Įstaigos misija – įkurti ir vystyti žiniomis ir verslu grįstą kūrybos branduolį – kūrybinių industrijų parką „Architektūros centras”, kuriame formuojama kultūros, mokslo ir verslo inovacijas ir integraciją puoselėjanti terpė, skatinamas šalies ir užsienio kūrybinių meno, verslo ir mokslo centrų bendradarbiavimas, lavinama visuomenė architektūros, kitų kultūros rūšių srityse, propaguojama tvari Lietuvos miestų plėtra, rūpinamasi aukšta architektūros kokybe, taip gerinant socialinio gyvenimo kokybę ir didinant ekonominį šalies pajėgumą. 
Centras organizuos architektūrines parodas seminarus, kūrybines dirbtuves, paskaitas, diskusijas, leis architektūrinius leidinius. AC pastate jauni profesionalai lengvatinėmis sąlygomis galės išsinuomoti patalpas, planuojama, kad jame veiks architektūros biblioteka, architektūros turizmo informacijos centras. AC  veiks kaip erdvė architektų bendruomenės ir plačiosios visuomenės kultūriniam bendravimui, švietimui.
Artimiausiu metu AC Vyriausybei teiks paraiškas veiklos projektams, taip pat priestato šalia Lietuvos architektų sąjungos būstinės Vilniuje projektą paramai gauti.
Laikinoji AC direktorė – Aida Štelbienė.

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal