Lietuvos architektų sąjunga

2016 Europos architektūros studentai rinksis Nidoje

2016 metų vasarą Nidoje (Lietuva) vyks EASA (Europos Architektūros Studentų Asamblėja). EASA – tai didžiausias Europoje tokio pobūdžio renginys, trunkantis 2 savaites, per kurias apie 600 architektūros studentų iš visos Europos įgyvendina apie trisdešimt kūrybinių dirbtuvių.

EASA Lietuva atstovai (Justinas Jakštonis, Morta Pilkaitė, Andrius Bialyj, Gedailė Nausėdaitė, Kipras Kazlauskas bei Saulė Petraitytė) spalio 30 d. Berlyne vykusiame EASA Nacionalinių kontaktų susitikime pristatė Lietuvos kandidatūrą EASA surengti Nidoje, ji buvo pripažinta laimėtoja, nurungė Airijos komandą. EASA016 renginio tema Nidoje "NOT YET DECIDED" (liet.nenuspręsta, nenutarta).

Renginiu bus siekiama ne tik atnešti gyvybės ir sukurti realių fizinių objektų Nidoje, spręsti miesto problematiką, bet taip pat suvienyti architektūros bendruomenę, mokyklas, architektus, architektūros studentus, institucijas bei įmones bendram gražiam tikslui, įnešti tarptautinio įkvėpimo į architektūros edukaciją ir gyvenimą Lietuvoje.

Tai pirmas kartas, kai Lietuva teikia kandidatūrą organizuoti EASA, taip pat pirmas kartas, kai kandidatūra pripažinta laimėtoja.

2014 metais EASA vyko Veliko Tarnovo mieste Bulgarijoje (tema Symbiosis, liet. simbiozė)
2015 metais EASA vyks Valetoje, Maltoje (tema Links, liet. ryšiai)
2016 – Nida, Lietuva (tema NOT YET DECIDED, liet. nenuspręsta/nenutarta)

Tai nėra komercinis projektas. EASA Lietuva bendradarbiauja su Lietuvos Architektų Sąjunga, VGTU Architektūros fakultetu, KTU Architektūros ir Statybos fakultetu, VDA Architektūros katedra, VšĮ "Architektūros fondas", Neringos miesto savivaldybe, Kuršių Nerijos nacionaliniu parku, LR Kultūros ministerija, Nidos meno kolonija ir kitomis institucijomis bei rėmėjais.

Daugiau apie EASA: http://en.wikipedia.org/wiki/European_Architecture_Students_Assembly
facebook: https://www.facebook.com/EASALithuania 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių renginiai.

Archyvai

Atgal