Lietuvos architektų sąjunga

Dėl Aplinkos ministerijos 2017 metų apdovanojimų

Lietuvos architektų sąjunga (LAS) kartu su Lietuvos architektų rūmai (LAR) vykdo bendrą narių apklausą dėl 2017 metų Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos teikiamų apdovanojimų.

Siekdama skatinti Lietuvos architektų kūrybinę veiklą, įvertinti pasiekimus ir realizuoti architektūros kūrinio reikšmę šalies visuomeniniame kultūriniame gyvenime, Aplinkos ministerija įsteigė tris apdovanojimus už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse (toliau – apdovanojimai). Laimėtojams bus įteikti diplomai- pažymėjimai ir prizai (skulptūrėlės) atitinkamai pagal šias kategorijas:
1.    negyvenamieji pastatai ir statiniai;
2.    gyvenamieji pastatai;
3.    inovatyvūs pastatai.

Apdovanojimai skiriami Lietuvos architektams – projektų autoriams ar bendraautorių grupei už geriausius realizuotus architektūros kūrinius. Į 2017 m. apdovanojimus gali pretenduoti 2016 metais realizuoti architektūros kūriniai (pastatai ir statiniai).

Kviečiame Jus, Lietuvos architektų rūmų ir/ ar Lietuvos architektų sąjungos narius, iki 2017 m. liepos 17 d. siūlyti galimus pretendentus gauti Aplinkos ministerijos 2017 m. apdovanojimą. Apdovanojimui teikiamus kūrinius atrinks LAR ir LAS Tarybos, o šių atrankų pagrindu bus formuojamas jungtinis sąrašas, kurį LAS ir LAR kartu teiks Aplinkos ministerijai.

Siūlomų kūrinių autoriai turės iki rugpjūčio 31 d. pateikti:
a)    trumpą autoriaus/ autorių biografiją,
b)    kūrybinė veiklos įvertinimų,
c)    realizuoto kūrinio, už kurį siūloma skirti apdovanojimą, aprašymą,
d)    iliustracinę medžiagą (skaitmeninėje laikmenoje, 1 m x 0,7 m dydžio planšetuose (ne daugiau kaip 2 vnt.), komponuojant vertikaliai).

Jei norite pateikti kelis kūrinius, pildykite anketą tiek kartų, kiek pretendentų siūlote.

Anketą rasite čia.

Iliustracijoje – Namas kopose („Archispektras”, arch. A. Kalinauskas, V. Tamošiūnas), Aplinkos ministerijos apdovanojimo 2016 m. laureatas 

Kontaktai

Lietuvos architektų sąjunga
Kalvarijų g. 1, 09310 Vilnius, Lietuva

Tel.: (8~5) 275 6483
El. paštas info@architektusajunga.lt

Juridinio asmens kodas: 191934984
PVM mokėtojo kodas: LT 919349811

Plačiau…

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Archyvai

Atgal